Przerywanie na wysokich obrotach gilera rx 125

Pytaj o to jak dbać i serwisować swój motocykl!
Autor tematu
Goju
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 2
Rejestracja: pt, 11 lip 2014, 12:54
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Przerywanie na wysokich obrotach gilera rx 125

Post autor: Goju » śr, 30 lip 2014, 19:53

Witam, zrobiłem sobie remont w crossie no i po remoncie było ok jeździł ale trzeba było go podregulować bo też coś przerywało dałem mniejszą dysze i jeździł całkiem dobrze, potem poszedł mi amortyzator i musiałem przespawać mocowania pod inny no i po tej operacji zaczęły się dziać cyrki, przerywanie, czasem strzelanie, regulacja gaźnika nic nie daje dysze od 85 do 140 to samo, świeca nowa, filtr czysty, kable od statora pociągnięte nowe bo miały przebicie, już nie mam sił do tego moto nikt nie wie co to może być. Widziałem, że inni też mieli ten sam problem jednak zawsze sie temat urywał... Tu jest mój filmik: https://www.youtube.com/watch?v=OR12MVc ... e=youtu.be (sorry za jakość ale nie mam akurat aparatu)
Tu filmik kogoś innego ale mam podobnie jak na tym filmie: https://www.youtube.com/watch?v=SEBX1JI ... RYIc3sZjTA

Z góry dziękuje za pomoc!

pt77
Mechanik hobbysta
Mechanik hobbysta
Posty: 194
Rejestracja: pt, 2 lis 2012, 12:49
Motocykl: cr250
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Wałbrzych
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Przerywanie na wysokich obrotach gilera rx 125

Post autor: pt77 » śr, 30 lip 2014, 23:45

Może uszkodziłeś moduł albo coś z elektryki podczas spawania. Mam gdzieś cały zapłon od rx, jakbyś był zainteresowany- tanio sprzedam.
Życie jest za krótkie, aby czekać na iskre dwa obroty wału.

Autor tematu
Goju
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 2
Rejestracja: pt, 11 lip 2014, 12:54
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Przerywanie na wysokich obrotach gilera rx 125

Post autor: Goju » czw, 31 lip 2014, 09:43

Sprawdzałem na innej cewce i nadal to samo, moduł to nie problem bo można od chińskiego 4-biegowca dopasować ale co jak to znowu będzie nie to.... Wie ktoś jaki tam powinien być opór na jakich kablach ? Moduł to motopłat...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik”