Kiedy wymiana CRF 450?

Pytaj o to jak dbać i serwisować swój motocykl!
Autor tematu
MAJKUSS
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 44
Rejestracja: ndz, 24 mar 2013, 17:40
Motocykl: CRF 450 08', URAL, WSK, GSXR
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Kleszczele/Białystok/Hajnówka
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Kiedy wymiana CRF 450?

Post autor: MAJKUSS » pn, 13 paź 2014, 17:17

Motocykl złożony, jeździłem ok 30 min, normalnie, lekko i ostrzej, jak ostatnio jak wyrzucało płyn i na chwilę obecną jest susza w wężyku a w chłodnicy ile było przed jazdą tyle i po jeździe zostało:). Nie mówię już "hop" ale jest puki co fantastycznie! :D. Uszczelki oem Honda, dziś doszedł pełen zestaw więc jest na przyszłość. Doszedł z małymi niespodziankami bo na poczcie dali mi pudełko o wadze ok 2 kg i wielkości 15x15x20 cm i aż ciepło mi się zrobiło bo byłem dosłownie pewien, że pierwszy raz okaże się, że w paczce jest cegła. Szybko otworzyłem w samochodzie a tu jakiś wałek, coś do skutera czy coś. Po chwili sprawdzam adres a tu nie moja paczka i wychodzę z samochodu a tu listonosz już do mnie biegnie i przeprasza :wink:

Autor tematu
MAJKUSS
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 44
Rejestracja: ndz, 24 mar 2013, 17:40
Motocykl: CRF 450 08', URAL, WSK, GSXR
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Kleszczele/Białystok/Hajnówka
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Kiedy wymiana CRF 450?

Post autor: MAJKUSS » śr, 29 paź 2014, 18:59

Oj i się porobiło:)) Padła 5, nie ukrywam, że jeździłem sporo i na wysokich biegach, nie raz zdarzało się wrzucić na wysokich obrotach bez odejmowania manetki 5 i bez sprzęgła ale dziś nagle zamiast 5 jest luz, jak małe obroty spokojne to ciągnie, lekko więcej gazu i wyskakuje i tak załapuje. Więc tu pytanie, co przy takim defekcie wymieniać, tryb wodzik i programator? Proszę o rady.

Awatar użytkownika
Majster128
Mechanik motocyklowy
Mechanik motocyklowy
Posty: 3381
Rejestracja: ndz, 26 sie 2007, 10:33
Motocykl: CR 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Ladzin (Krosno)/Kraków
Podziękował: 0
Podziękowania: 10 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: Kiedy wymiana CRF 450?

Post autor: Majster128 » śr, 29 paź 2014, 19:06

Nie dostaniesz żadnych rad. Skrzynię trzeba rozebrać i zweryfikować. Przed rozbiórką szkoda klawiatury na gdybanie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik”